Participants

1. Alexander Shekhovtsov (MIPT)
2. Andrey Efremov (MIPT)
3. Anton Belyi (MIPT)
4. Anton Sadovnichiy (MIPT)
5. Denis Mustafin (MIPT)
6. Sergey Peregudov (MIPT)
7. Tikhon Evteev (MIPT)
8. Viacheslav Surkov (MIPT)
9. Vsevolod Nagibin (MIPT)
10. Evgeny Anzin (MEPhI)
11. Ivan Melnikov (MEPhI)
12. Aleksandr Klimchuk (School. Moscow)
13. Alexey Vasilyev (School. Moscow)
14. Anton Stepanov (School. Moscow)
15. hanzhong cao (Peking U)
16. Anier Velasco Sotomayor (Harbour.Space University)
17. Batyr Sardarbekov (Harbour.Space University)
18. Brayan Durán Medina (Harbour.Space University)
19. Humberto Yusta Gómez (Harbour.Space University)
20. Marco Meijer (Harbour.Space University)
21. Sergei Zolotarev (Harbour.Space University)
22. Temirlan Baibolov (Harbour.Space University)
23. Yahor Dubovik (Harbour.Space University)
24. Roman Shabaev (MISiS)
25. Sergey Panin (MISiS)
26. Shakir Bikmetov (MISiS)
27. Alexander Korepanov (Izhevsk STU)
28. Egor Ivshin (Izhevsk STU)
29. Ivan Gogolev (Izhevsk STU)
30. Kirill Kulikov (Izhevsk STU)
31. Kirill Postnikov (Izhevsk STU)
32. Konstantin Kismatov (Izhevsk STU)
33. Nikita Kadukov (Izhevsk STU)
34. Oleg Drachev (Izhevsk STU)
35. Rodion Lykov (Izhevsk STU)
36. Ivan Ivanovich (Guest)
37. Person Person (Guest)
38. Semen Semen (Guest)
39. Siddhid Saha (Guest)
40. wotadou ni (Guest)
41. Danil Kormilin (South Ural SU)
42. Darya Kulikova (South Ural SU)
43. Ilia Stepanov (South Ural SU)
44. Andrey Beloborodov (Kazan FU)
45. Dima Sudakov (Kazan FU)
46. Rafael Fazylov (Kazan FU)
47. Aleksandra Kashina (Moscow SU MM)
48. Andrei Kalendarov (Moscow SU MM)
49. Mikhail Koshelev (Moscow SU MM)
50. Aleksandr Babin (Higher School of Economics)
51. Aleksandr Reznichenko (Higher School of Economics)
52. Alesia Ivanova (Higher School of Economics)
53. Alexander Nekrasov (Higher School of Economics)
54. Alexey Arzhantsev (Higher School of Economics)
55. Alexey Mikhnenko (Higher School of Economics)
56. Alikhan Zimanov (Higher School of Economics)
57. Anton Mosin (Higher School of Economics)
58. Artem Shuliatev (Higher School of Economics)
59. Artyom Sevidov (Higher School of Economics)
60. Daniil Shindov (Higher School of Economics)
61. Dmitry Akulov (Higher School of Economics)
62. Egor Anisevich (Higher School of Economics)
63. Fedor Popov (Higher School of Economics)
64. Fedor Romashov (Higher School of Economics)
65. German Perov (Higher School of Economics)
66. Gleb Knyshev (Higher School of Economics)
67. Ibragim Mamilov (Higher School of Economics)
68. Igor Avdeenko (Higher School of Economics)
69. Igor Markelov (Higher School of Economics)
70. Ilian Andrianov (Higher School of Economics)
71. Iurii Pustovalov (Higher School of Economics)
72. Ivan Machugovskiy (Higher School of Economics)
73. Ivan Safonov (Higher School of Economics)
74. Kirill Kudryashov (Higher School of Economics)
75. Konstantin Zhar (Higher School of Economics)
76. Maksim Gorokhovskii (Higher School of Economics)
77. Mikhail Kondrashin (Higher School of Economics)
78. Mikhail Pogodin (Higher School of Economics)
79. Nikolay Zderzhikov (Higher School of Economics)
80. Sergey Pankevich (Higher School of Economics)
81. Sergey Yakovlev (Higher School of Economics)
82. Temirkhan Zimanov (Higher School of Economics)
83. Timofey Fedoseev (Higher School of Economics)
84. Viacheslav Khrushchev (Higher School of Economics)
85. Vladimir Kormilitsyn (Higher School of Economics)
86. Vladimir Novikov (Higher School of Economics)
87. Vsevolod Lepeshov (Higher School of Economics)
88. Yan Olerinskiy (Higher School of Economics)
89. Anton Lavrov (Petrozavodsk SU)
90. Arseniy Gzhibovsciy (Petrozavodsk SU)
91. Dan Roitburd (Petrozavodsk SU)
92. Evgeniy Smirnov (Petrozavodsk SU)
93. Igor Koshkarev (Petrozavodsk SU)
94. Kirill Krishtal (Petrozavodsk SU)
95. Nikita Anisimov (Petrozavodsk SU)
96. Yaroslav Reikenen (Petrozavodsk SU)
97. Artyom Smirnov (Moscow AI)
98. Egor Belousov (Moscow AI)
99. Maksim Inyutin (Moscow AI)
100. Maxim Plyushkin (Moscow AI)
101. Aliaksandr Loseu (Belarusian SUIR)
102. Nikita Galuh (Belarusian SUIR)
103. Raman Markavets (Belarusian SUIR)
104. Alexey Chizhov (Ural FU)
105. Artyom Tsepov (Ural FU)
106. Kirill Reshke (Ural FU)
107. Timofey Imaev (Ural FU)
108. Vladislav Zhiganov (Ural FU)
109. Alexey Shnirelman (Saratov SU)
110. Ilya Lankin (Saratov SU)
111. Roman Brovko (Saratov SU)
112. Andrew Stankevich (SPb ITMO University)
113. Dmitriy Ibraev (SPb ITMO University)
114. Mikhail Oreshin (SPb ITMO University)
115. Mikhail Perveev (SPb ITMO University)
116. Nikita Golikov (SPb ITMO University)
117. Nikolay Budin (SPb ITMO University)
118. Rahimjon Hakimov (SPb ITMO University)
119. Zakhar Iakovlev (SPb ITMO University)
120. Alexander Chvanov (SPb SU)
121. Artyom Trubnikov (SPb SU)
122. Evgeny Karpovich (SPb SU)
123. Fedor Ushakov (SPb SU)
124. Leonid Danilevich (SPb SU)
125. Maksim Turevskii (SPb SU)
126. Maxim Khabarov (SPb SU)
127. Mikhail Ivanov (SPb SU)
128. Saveliy Grigoryev (SPb SU)
129. Luotian Huang (Hailiang Foreign Language School)
130. Qingyu Shi (Hailiang Foreign Language School)
131. Yiping Liu (Hailiang Foreign Language School)
132. Maksim Novotochinov (Voronezh SU)
133. Nikita Berezhnov (Voronezh SU)
134. Binghan Li (Beihang University)
135. Binyang Jiang (Beihang University)
136. Dayu Wang (Beihang University)
137. Haoheng Wu (Beihang University)
138. Hejun Dong (Beihang University)
139. Jiarui Liu (Beihang University)
140. Junzhu Liang (Beihang University)
141. Keshu Fu (Beihang University)
142. Shaoke Cui (Beihang University)
143. Tianwei Pan (Beihang University)
144. Yi Ma (Beihang University)
145. Yurun Dong (Beihang University)
146. Zeyu Hao (Beihang University)
147. Hengyi Zhang (Hangzhou Xuejun High School)
148. Jiyu Shen (Hangzhou Xuejun High School)
149. Kangyang Zhou (Hangzhou Xuejun High School)
150. Mixuan Zhang (Hangzhou Xuejun High School)
151. Nuo Chen (Hangzhou Xuejun High School)
152. QiXuan Li (Hangzhou Xuejun High School)
153. Xiangyu Zhu (Hangzhou Xuejun High School)
154. Zemu Zhu (Hangzhou Xuejun High School)
155. Adhm Mohamed (German University in Cairo)
156. Ibrahim Adel Mahrous Dewedar (German University in Cairo)
157. Yahia Sherif (German University in Cairo)
158. Alexander Nikulin (Orel SU)
159. Arkadiy Kashirin (Orel SU)
160. Denis Gordeev (Orel SU)
161. Dmitry Shelyganov (Orel SU)
162. Igor Yakovlev (Orel SU)
163. Nikolay Tugarev (Orel SU)
164. sokov sokov (Orel SU)
165. Elkhan Kachabekov (ADA University)
166. Emil Inochkin (ADA University)
167. Huseyn Hajiyev (ADA University)
168. chen ting (Shanghai Jiao Tong University)
169. Viktor Krivoshchekov (SCH_SESC UrFU + SCH_Rostov СEE)
170. Abylai Nurske (Astana IT University)
171. Adi Abilgaziyev (Astana IT University)
172. Adilkhan Muratov (Astana IT University)
173. Alikhan Aliaidar (Astana IT University)
174. Beibars Ybraiakhyn (Astana IT University)
175. Daulet Biakhmet (Astana IT University)
176. Dinmukhamed Oralkhanov (Astana IT University)
177. Manas Maulen (Astana IT University)
178. Narkhan Kamzabek (Astana IT University)
179. Parassat Kyzyrkanov (Astana IT University)
180. Shuo Zhou (Central South University)
181. Chunjin Li (High School Affiliated to Renmin University of China)
182. Xianbang Wang (High School Affiliated to Renmin University of China)
183. Yancheng Dong (High School Affiliated to Renmin University of China)
184. Yiqi Dong (High School Affiliated to Renmin University of China)
185. Zhiyan Liu (High School Affiliated to Renmin University of China)
186. Ziji Wang (High School Affiliated to Renmin University of China)
187. Brian Tsai (National Taiwan University)
188. Chung-Yi Cheng (National Taiwan University)
189. Ping-Hsuan Lin (National Taiwan University)
190. Po-Hsuan Su (National Taiwan University)
191. Po-Yu Chou (National Taiwan University)
192. Yu-Hsun Chiang (National Taiwan University)
193. Arthur Leonard (École Normale Supérieure)
194. Hugo Peyraud-Magnin (École Normale Supérieure)
195. Noé Weeks (École Normale Supérieure)
196. Kliment Mitrofanov (Irkutsk SU)
197. Mikhail Grachev (Irkutsk SU)
198. Ivane Topuria ( Free University of Tbilisi)