Participants

1. Danil Klishch (Chelyabinsk PhML)
2. Paul Ralnikov (Chelyabinsk PhML)
3. Vladimir Gerasikov (Chelyabinsk PhML)
4. Chunyang Wang (Nanjing University)
5. Xinyuan Zhang (Nanjing University)
6. Yuhang Ran (Nanjing University)
7. Amanbol Kanatuly (Harbour.Space University)
8. Anier Velasco Sotomayor (Harbour.Space University)
9. Batyr Sardarbekov (Harbour.Space University)
10. Brayan Durán Medina (Harbour.Space University)
11. Danil Zashikhin (Harbour.Space University)
12. Dinmukhamed Tursynbay (Harbour.Space University)
13. Humberto Yusta Gómez (Harbour.Space University)
14. Maksym Oboznyi (Harbour.Space University)
15. Marco Meijer (Harbour.Space University)
16. Temirlan Baibolov (Harbour.Space University)
17. Yahor Dubovik (Harbour.Space University)
18. Giordano Chernozhukov (Baltic FU)
19. JackRip JackRip (Xi'an Jiaotong University)
20. Songwen Zhao (Xi'an Jiaotong University)
21. Zhizhen Chen (Xi'an Jiaotong University)
22. Andy Phan (University of Central Florida)
23. Daniel West (University of Central Florida)
24. Glenn Martin (University of Central Florida)
25. Jacob Magnuson (University of Central Florida)
26. Natalie Longtin (University of Central Florida)
27. Seba Villalobos (University of Central Florida)
28. Sharon Barak (University of Central Florida)
29. Chibuoyim Faith Wilson Ogbonna (Innopolis U)
30. Farhod Hakimiyon (Innopolis U)
31. Mohamed Nguira (Innopolis U)
32. Muhammadjon Hokimiyon (Innopolis U)
33. Temurbek Khujaev (Innopolis U)
34. Wesam Naseer (Innopolis U)
35. Mark Ipatov (SPb br of NRU HSE)
36. Maxim Surkov (SPb br of NRU HSE)
37. Mikhail Petrochenkov (SPb br of NRU HSE)
38. Sergey Morozov (SPb br of NRU HSE)
39. Тимофей Василевский (SPb br of NRU HSE)
40. Андрей Акманов (MISiS)
41. Евгений Колодин (MISiS)
42. Maksim Emelin (NNSU)
43. Mihail Burdukov (NNSU)
44. Денис Куландин (NNSU)
45. Egor Ivshin (Izhevsk STU)
46. Kirill Kuznetsov (Izhevsk STU)
47. Nikita Kryazhevskikh (Izhevsk STU)
48. Rodion Lykov (Izhevsk STU)
49. Roman Gorshkov (Izhevsk STU)
50. Vladislav Drokin (Izhevsk STU)
51. Vladislav Kornilov (Izhevsk STU)
52. Данил Бугаков (Izhevsk STU)
53. Кирилл Постников (Izhevsk STU)
54. Константин Кисматов (Izhevsk STU)
55. Fedor Romashov (SCH_Moscow AESC)
56. Alex Danilyuk (Guest)
57. Jingwei Yi (Guest)
58. Oleksandr Kulkov (Guest)
59. Om Prakash Sharma (Guest)
60. Ostap Stoliarchuk (Guest)
61. Tähvend Uustalu (Guest)
62. Tiago Gonçalves (Guest)
63. Zihou Zhong (Guest)
64. Zihou Zhong (Guest)
65. Denys Smirnov (Kharkiv NU of RE)
66. Ihor Barenblat (Kharkiv NU of RE)
67. Nikita Skybytskyi (Kharkiv NU of RE)
68. Aibek Myrzatay (Higher School of Economics)
69. Alesia Ivanova (Higher School of Economics)
70. Alex Kristev (Higher School of Economics)
71. Alexey Arzhantsev (Higher School of Economics)
72. Alikhan Zimanov (Higher School of Economics)
73. Anatoly Volkov (Higher School of Economics)
74. Anton Mosin (Higher School of Economics)
75. Danila Puzov (Higher School of Economics)
76. Dmitrii Umnov (Higher School of Economics)
77. Dmitry Akulov (Higher School of Economics)
78. Elizaveta Yaschinskaya (Higher School of Economics)
79. Fedor Korolev (Higher School of Economics)
80. Georgii Shukalov (Higher School of Economics)
81. Ibragim Mamilov (Higher School of Economics)
82. Igor Panshin (Higher School of Economics)
83. Ivan Safonov (Higher School of Economics)
84. Ivan Zakharov (Higher School of Economics)
85. Maksim Gorokhovskii (Higher School of Economics)
86. Mikhail Pogodin (Higher School of Economics)
87. MIKHAIL GUSEV (Higher School of Economics)
88. Ramazan Rakhmatullin (Higher School of Economics)
89. Sergey Pankevich (Higher School of Economics)
90. Temirkhan Zimanov (Higher School of Economics)
91. Vladimir Kaurkin (Higher School of Economics)
92. Кирилл Черников (Higher School of Economics)
93. Сергей Яковлев (Higher School of Economics)
94. Arseniy Yourchatov (Perm SU)
95. Dmitriy Sidorenko (Perm SU)
96. Игорь Субботин (Perm SU)
97. Alimzhan Amanov (Kazakh-British TU)
98. Altynbek Kaisar (Kazakh-British TU)
99. Nazarbek Altybay (Kazakh-British TU)
100. Nurbakhyt Madibekov (Kazakh-British TU)
101. Nurlybek Aimagambetov (Kazakh-British TU)
102. Orazbek Khibadullin (Kazakh-British TU)
103. Temirlan Safargaliyev (Kazakh-British TU)
104. Andranik Chakiryan (Moscow AI)
105. Dmitry Artemiev (Moscow AI)
106. Egor Belousov (Moscow AI)
107. Leonid Korotkevich (Moscow AI)
108. Maxim Inyutin (Moscow AI)
109. Pavel Novikov (Moscow AI)
110. Артём Барсов (Moscow AI)
111. Максим Плюшкин (Moscow AI)
112. Anton Kernazhitsky (Belarusian SU)
113. Daniil Dzenhaliou (Belarusian SU)
114. Ilya Shtanov (Belarusian SU)
115. Uladzislau Koshchanka (Belarusian SU)
116. Vladislav Adamenko (Belarusian SU)
117. Vladislav Adamenko (Belarusian SU)
118. Yafim Klimasheuski (Belarusian SU)
119. Антон Палюхович (Belarusian SU)
120. Антон Харрасов (Belarusian SU)
121. Егор Тилигузов (Belarusian SU)
122. Никита Кондибор (Belarusian SU)
123. Maksim Mescheryakov (Saratov SU)
124. Mikhail Piklyaev (Saratov SU)
125. Vladimir Petrov (Saratov SU)
126. Denis Shpakovskiy (MIPT)
127. Dmitry Grigoryev (MIPT)
128. Maksim Gaponov (MIPT)
129. Vyacheslav Surkov (MIPT)
130. Andrey Masyanov (SPb ITMO University)
131. Maxim Kuzin (SPb ITMO University)
132. Mike Perveev (SPb ITMO University)
133. Nikita Golikov (SPb ITMO University)
134. Semyon Stepanov (SPb ITMO University)
135. Tran Loc (SPb ITMO University)
136. Zakhar Iakovlev (SPb ITMO University)
137. Andrei Mishchanka (Jagiellonian U)
138. Andrii Kuts (Jagiellonian U)
139. Andrii Orap (Jagiellonian U)
140. Grzegorz Gawryał (Jagiellonian U)
141. Jacek Jacek (Jagiellonian U)
142. Krzysztof Pióro (Jagiellonian U)
143. Krzysztof Potępa (Jagiellonian U)
144. Krzysztof Ziobro (Jagiellonian U)
145. Maksym Zub (Jagiellonian U)
146. Nazarii Denha (Jagiellonian U)
147. Pavel Sankin (Jagiellonian U)
148. Artiom Tretjakovas (Vilnius U)
149. Dominykas Marma (Vilnius U)
150. Kristijonas Čiulčinskas (Vilnius U)
151. Vladas Tumasonis (Vilnius U)
152. Changdong Li (Zhejiang U)
153. Akmal Ashirmatov (Tashkent MSU)
154. Шахзод Тошпулатов (Tashkent MSU)
155. Hongyi Wang (Hailiang Foreign Language School)
156. Maohua Wang (Hailiang Foreign Language School)
157. Qingyu Shi (Hailiang Foreign Language School)
158. Yudong Huang (Hailiang Foreign Language School)
159. Maksim Novotochinov (Voronezh SU)
160. Kostiantyn Savchuk (Kyiv NU)
161. Владислав Заводник (Kyiv NU)
162. Костя Луценко (Kyiv NU)
163. Bezaliel Silva (Universidade Federal de Pernambuco)
164. Gabriel Pessoa (Universidade Federal de Pernambuco)
165. Ícaro Guerra (Universidade Federal de Pernambuco)
166. Denis Kim (Belarusian NTU)
167. Ivan Lukyanov (Belarusian NTU)
168. Nikita Grechiha (Belarusian NTU)
169. Dian Jin (Hangzhou Xuejun High School)
170. Hong Wan (Hangzhou Xuejun High School)
171. Jiyu Shen (Hangzhou Xuejun High School)
172. Kangyang Zhou (Hangzhou Xuejun High School)
173. Mixuan Zhang (Hangzhou Xuejun High School)
174. Nuo Chen (Hangzhou Xuejun High School)
175. Qihao Kong (Hangzhou Xuejun High School)
176. QiXuan Li (Hangzhou Xuejun High School)
177. Tao Liu (Hangzhou Xuejun High School)
178. Xiangyu Zhu (Hangzhou Xuejun High School)
179. Yang Zhang (Hangzhou Xuejun High School)
180. Yiyang Ma (Hangzhou Xuejun High School)
181. Adhm Mohamed (German University in Cairo)
182. Ibrahim Adel Dewedar (German University in Cairo)
183. Nour Elrashidy (German University in Cairo)
184. Sergey Weiss (German University in Cairo)
185. Yahia Sherif (German University in Cairo)
186. Kina Kamiya (Wuhan No.2 High school)
187. Letian Zhang (Wuhan No.2 High school)
188. Yihan Chen (Wuhan No.2 High school)
189. Chenghao Zhu (University of Electronic Science and Technology of China)
190. Dmytro Kazakov (NTU KhPI)
191. Mykhailo Stanislavov (NTU KhPI)
192. Pavlo Pasko (NTU KhPI)
193. Arkadiy Kashirin (Orel SU)
194. Igor Yakovlev (Orel SU)
195. OLEG SOKOV (Orel SU)
196. Александр Никулин (Orel SU)
197. Emil Inochkin (ADA University)
198. Huseyn Hajiyev (ADA University)
199. Ibrahim Taghizade (ADA University)
200. Tianle Jiang (Shanghai Jiao Tong University)
201. Yaoqi Ye (Shanghai Jiao Tong University)
202. Zhaozi Wang (Shanghai Jiao Tong University)
203. Tadija Šebez (University of Novi Sad)
204. Viktor Lucic (University of Novi Sad)
205. Александр Резниченко (SCH_SESC UrFU + SCH_Rostov СEE)
206. Глеб Кнышев (SCH_SESC UrFU + SCH_Rostov СEE)