Participants

1. Akmal Ashirmatov (Tashkent MSU)
2. Bakhodir Ashirmatov (Tashkent MSU)
3. Shakhzod Toshpulatov (Tashkent MSU)
4. Arash Bidgoli (University of Waterloo)
5. Troy Vasiga (University of Waterloo)
6. Wesley Leung (University of Waterloo)
7. Yi Kuan Li (University of Waterloo)
8. Jiachen Tang (Zhejiang U)
9. Xilai Bo (Zhejiang U)
10. Dominykas Marma (Vilnius U)
11. Adam Górkiewicz (Wroclaw U)
12. Adam Kuczaj (Wroclaw U)
13. Adam Zyzik (Wroclaw U)
14. Krzysztof Boryczka (Wroclaw U)
15. Pawel Gawrychowski (Wroclaw U)
16. Aleksandr Grebennikov (SPb SU)
17. Andrei Zavarin andrey.zavarin (SPb SU)
18. Andrey Efremov (SPb SU)
19. Artur Saakyan (SPb SU)
20. Daniil Pavlenko (SPb SU)
21. Egor Kravchenko (SPb SU)
22. Ekaterina Fadeeva (SPb SU)
23. Ivan Bochkov (SPb SU)
24. Ivan Kazmenko (SPb SU)
25. Ivan Volkov (SPb SU)
26. Mikhail Ivanov (SPb SU)
27. Petr Mishura (SPb SU)
28. Saveliy Grigoryev (SPb SU)
29. Sergey Khargelia (SPb SU)
30. Vladislav Makarov (SPb SU)
31. Никита Гаевой (SPb SU)
32. Arsenii Kirillov (SPb ITMO University)
33. Dmitry Sayutin (SPb ITMO University)
34. Maxim Kuzin (SPb ITMO University)
35. Mikhail Perveev (SPb ITMO University)
36. Nikita Golikov (SPb ITMO University)
37. Nikolay Budin (SPb ITMO University)
38. Semyon Stepanov (SPb ITMO University)
39. Tran Loc (SPb ITMO University)
40. Zakhar Iakovlev (SPb ITMO University)
41. Alexander Golovanov (MIPT)
42. Dmitriy Grigoriev (MIPT)
43. Nikolay Tretyakov (MIPT)
44. Yury Semenov (MIPT)
45. Денис Шпаковский (MIPT)
46. Artem Sinkevich (Saratov SU)
47. Ivan Georgiev (Saratov SU)
48. Mikhail Piklyaev (Saratov SU)
49. Pavel Dunaev (Saratov SU)
50. Vladimir Petrov (Saratov SU)
51. Максим Мещеряков (Saratov SU)
52. Aliaksei Ulyanau (Belarusian SU)
53. Yahor Dubovik (Belarusian SU)
54. Никита Кондибор (Belarusian SU)
55. Ivan Udovin (Belarusian SUIR)
56. Valery Shavel (Belarusian SUIR)
57. Vladislav Vishnevsky (Belarusian SUIR)
58. Alesya Ivanova (Higher School of Economics)
59. Alikhan Zimanov (Higher School of Economics)
60. Anatoly Volkov (Higher School of Economics)
61. Igor Markelov (Higher School of Economics)
62. Iurii Pustovalov (Higher School of Economics)
63. Ivan Safonov (Higher School of Economics)
64. Maksim Gorokhovskii (Higher School of Economics)
65. Michael Anoprenko (Higher School of Economics)
66. Ramazan Rakhmatullin (Higher School of Economics)
67. Temirkhan Zimanov (Higher School of Economics)
68. Tikhon Evteev (Higher School of Economics)
69. Владимир Романов (Higher School of Economics)
70. Igor Barenblat (Kharkiv NU of RE)
71. Matvey Aslandukov (Kharkiv NU of RE)
72. Oleh Vallas (Kharkiv NU of RE)
73. Aleksei Lepekha (Far Eastern FU)
74. Alexander Sarantcev (Far Eastern FU)
75. Igor Lantsov (Far Eastern FU)
76. Alexandr Busse (Kazan FU)
77. Almaz Musin (Kazan FU)
78. Ismagil Saifutdinov (Kazan FU)
79. Ruslan Kapralov (Kazan FU)
80. Timur Bikmullin (Kazan FU)
81. Vladislav Remidovskiy (Kazan FU)
82. Артём Иликаев (Kazan FU)
83. Arghya Pal (Guest)
84. Daria Grekova (Guest)
85. Dmitrii Umnov (Guest)
86. Md. Zaman (Guest)
87. Ostap Stoliarchuk (Guest)
88. Runze Wang (Guest)
89. Serafin Skowroński (Guest)
90. Sergey Peregudov (Guest)
91. seungjae lee (Guest)
92. Shinomiya Kaguya (Guest)
93. Tong Kong (Guest)
94. Xin Lan (Guest)
95. Zihao Zhong (Guest)
96. Ilya Zylev (Izhevsk STU)
97. Рустам Мусин (Izhevsk STU)
98. Alex Danilyuk (NNSU)
99. Ilya Khlyustov (NNSU)
100. Maksim Emelin (NNSU)
101. Nikolay Kalinin (NNSU)
102. Valeria Ryabchikova (NNSU)
103. Alexey Mayorov (MISiS)
104. Georgiy Ulanov (MISiS)
105. Александр Фадеев (MISiS)
106. Андрей Акманов (MISiS)
107. Евгений Колодин (MISiS)
108. Иван Волков (MISiS)
109. Maxim Surkov (SPb br of NRU HSE)
110. Vasily Alferov (SPb br of NRU HSE)
111. Vladislav Mosin (SPb br of NRU HSE)
112. Константин Махнев (SPb br of NRU HSE)
113. Alexander Batyrgariev (Innopolis U)
114. Farhod Hakimiyon (Innopolis U)
115. Ilya Kolomin (Innopolis U)
116. Kerim Kochekov (Innopolis U)
117. Khaled Ismaeel (Innopolis U)
118. Mikhail Rudakov (Innopolis U)
119. Temurbek Khujaev (Innopolis U)
120. Ильдар Ялалов (Innopolis U)
121. Andy Phan (University of Central Florida)
122. Arup Guha (University of Central Florida)
123. Glenn Martin (University of Central Florida)
124. Jacob Jacob (University of Central Florida)
125. Tom Phan (University of Central Florida)
126. Zhezheng Song (Xi'an Jiaotong University)
127. Zhizhen Chen (Xi'an Jiaotong University)
128. Ziqian Chen (Xi'an Jiaotong University)
129. H $ C (Huawei)
130. Lahcene CHAKLALA (Huawei)
131. Christopher Weyand (Hasso Plattner Institute)
132. David Stangl (Hasso Plattner Institute)
133. Jonas Schmidt (Hasso Plattner Institute)
134. Niko Hastrich (Hasso Plattner Institute)
135. Philipp Fischbeck (Hasso Plattner Institute)
136. Sebastian Angrick (Hasso Plattner Institute)
137. Bin Zhang (Nanyang Technological University & Beihang University)
138. Chenyang Gu (Nanyang Technological University & Beihang University)
139. Jiawei Ren (Nanyang Technological University & Beihang University)
140. Mingyuan Zhang (Nanyang Technological University & Beihang University)
141. Aleksa Milisavljević (Union University)
142. Aleksa Plavsic (Union University)
143. Pavle Martinović (Union University)
144. Hongyi Chen (Nanjing University)
145. Jiachen Dong (Nanjing University)