1. Ildar Gainullin (Kazan+Spb) |
2. Mikhail Ivanov (Kazan+Spb) |
3. Ramazan Rakhmatullin (Kazan+Spb) |
4. Bohdan Pastushchak (Lviv National University) |
5. Maksym Shcherba (Lviv National University) |
6. Petro Tarnavskyi (Lviv National University) |
7. Vitalii Herasymiv (Lviv National University) |
8. Aleksandrs Zajakins (Latvia U) |
9. Aleksejs Zajakins (Latvia U) |
10. Kristaps Čivkulis (Latvia U) |
11. Andrii Orap (Jagiellonian U) |
12. Maksym Zub (Jagiellonian U) |
13. Nazarii Denha (Jagiellonian U) |
14. Dawid Jamka (Warsaw U) |
15. Jan Tabaszewski (Warsaw U) |
16. Konrad Paluszek (Warsaw U) |
17. Lukasz Kondraciuk (Warsaw U) |
18. Maciej Hołubowicz (Warsaw U) |
19. Adam Chudaś (Wroclaw U) |
20. Adam Zyzik (Wroclaw U) |
21. Andrzej Turkl (Wroclaw U) |
22. Andrzej Turko (Wroclaw U) |
23. Dominik Kowalczyk (Wroclaw U) |
24. Krzysztof Boryczka (Wroclaw U) |
25. Marcin Knapik (Wroclaw U) |
26. Alexandru-Ioan Lungu (UAIC) |
27. Cristian Vintur (UAIC) |
28. Denis Andrei Banu (UAIC) |
29. Andrei Lopatin (SPb SU) |
30. Daniil Fedorov (SPb SU) |
31. Dmitry Belichenko (SPb SU) |
32. Ivan Bochkov (SPb SU) |
33. Ivan Kazmenko (SPb SU) |
34. Nikita Bykov (SPb SU) |
35. Nikita Gaevoy (SPb SU) |
36. Semen Petrov (SPb SU) |
37. Vlad Milshin (SPb SU) |
38. Vladislav Makarov (SPb SU) |
39. Andrew Stankevich (SPb ITMO University) |
40. Arsenii Kirillov (SPb ITMO University) |
41. Dmitry Sayutin (SPb ITMO University) |
42. Gennady Korotkevich (SPb ITMO University) |
43. Ilya Poduremennykh (SPb ITMO University) |
44. Maxim Nyashin (SPb ITMO University) |
45. Mike Perveev (SPb ITMO University) |
46. Nikita Golikov (SPb ITMO University) |
47. Nikolay Budin (SPb ITMO University) |
48. Quang Loc Tran (SPb ITMO University) |
49. Rita Sablina (SPb ITMO University) |
50. Roman Korobkov (SPb ITMO University) |
51. Semyon Stepanov (SPb ITMO University) |
52. Stanislav Naumov (SPb ITMO University) |
53. Zakhar Iakovlev (SPb ITMO University) |
54. Alexander Golovanov (MIPT) |
55. Andrey Sergunin (MIPT) |
56. Denis Shpakovskij (MIPT) |
57. Dmitriy Grigoriev (MIPT) |
58. Evgenii Belykh (MIPT) |
59. Maksim Gaponov (MIPT) |
60. Mikhail Tikhomirov (MIPT) |
61. Mikhail Tikhomirov (MIPT) |
62. Nikolay Tretyakov (MIPT) |
63. Oleksandr Kulkov (MIPT) |
64. Artem Sinkevich (Saratov SU) |
65. Leonid Mironov (Saratov SU) |
66. Maksim Meshcheryakov (Saratov SU) |
67. Mikhail Piklyaev (Saratov SU) |
68. Pavel Dunaev (Saratov SU) |
69. Vladimir Petrov (Saratov SU) |
70. Alexander Kernozhitsky (Belarusian SU) |
71. Denis Kim (Belarusian SU) |
72. Fedor Korobeinikov (Belarusian SU) |
73. Ivan Lukyanov (Belarusian SU) |
74. Pavel Mandrik (Belarusian SU) |
75. Yahor Dubovik (Belarusian SU) |
76. Valery Shavel (Belarusian SUIR) |
77. Vladislav Vishnevsky (Belarusian SUIR) |
78. Yury Shilyaev (Belarusian SUIR) |
79. Anton Belyy (Petrozavodsk SU) |
80. Denis Zakharov (Petrozavodsk SU) |
81. Dmitry Chernyshev (Petrozavodsk SU) |
82. Dmitry Chernyshev (Petrozavodsk SU) |
83. Ekaterina Potapova (Petrozavodsk SU) |
84. Igor Simagin (Petrozavodsk SU) |
85. Natalia Lezova (Petrozavodsk SU) |
86. Natalia Sobianina (Petrozavodsk SU) |
87. Natasha Fedulina (Petrozavodsk SU) |
88. Oleg Nikolaev (Petrozavodsk SU) |
89. Olga Masaeva (Petrozavodsk SU) |
90. Pavel Ermolaev (Petrozavodsk SU) |
91. Roman Soshkin (Petrozavodsk SU) |
92. Ruslan Alkin (Petrozavodsk SU) |
93. Sergey Doroshin (Petrozavodsk SU) |
94. Snark Snark (Petrozavodsk SU) |
95. Tatiana Korsakova (Petrozavodsk SU) |
96. Vladimir Kuznetsov (Petrozavodsk SU) |
97. Adilkhan Kozhakhmetov (Kazakh-British TU) |
98. Alikhan Okas (Kazakh-British TU) |
99. Alimzhan Amanov (Kazakh-British TU) |
100. Temirlan Omarov (Kazakh-British TU) |
101. Ivan Safonov (Higher School of Economics) |
102. Mikhail Anoprenko (Higher School of Economics) |
103. Vladimir Romanov (Higher School of Economics) |
104. Andrey Shanin (Kharkiv NU of RE) |
105. Matvey Aslandukov (Kharkiv NU of RE) |
106. Oleg Vallas (Kharkiv NU of RE) |
107. Andrei Kalendarov (Moscow SU MM) |
108. Egor Chunaev (Moscow SU MM) |
109. Mikhail Koshelev (Moscow SU MM) |
110. Snark ★ (Moscow SU MM) |
111. Artem Ilikaev (Kazan FU) |
112. Maksim Yagafarov (Kazan FU) |
113. Ruslan Kapralov (Kazan FU) |
114. Guest ★ (Guest) |
115. Guest ★ (Guest) |
116. Guest ★ (Guest) |
117. Guest ★ (Guest) |
118. Guest ★ (Guest) |
119. Guest ★ (Guest) |
120. Guest ★ (Guest) |
121. Guest ★ (Guest) |
122. Guest ★ (Guest) |
123. Guest ★ (Guest) |
124. Guest ★ (Guest) |
125. Guest ★ (Guest) |
126. Guest ★ (Guest) |
127. Guest ★ (Guest) |
128. Guest ★ (Guest) |
129. Guest ★ (Guest) |
130. Guest ★ (Guest) |
131. Guest ★ (Guest) |
132. Guest ★ (Guest) |
133. Guest ★ (Guest) |
134. Alexander Shekhovtsov (SCH_Moscow AESC) |
135. Egor Lifar (SCH_Moscow AESC) |
136. Semyon Savkin (SCH_Moscow AESC) |
137. Alex Danilyuk (NNSU) |
138. Nikolay Kalinin (NNSU) |
139. Valeria Ryabchikova (NNSU) |
140. Vladislav Epifanov (NNSU) |
141. Alex Mayorov (MISiS) |
142. Artyom Boltikov (MISiS) |
143. Daryush Piskevich (MISiS) |
144. Igor Mamay (MISiS) |
145. Batyr Sardarbekov (IITU) |
146. Alexander Gilyazetdinov (Tyumen IU) |
147. Anna Borovkova (Tyumen IU) |
148. Ruslan Ashirov (Tyumen IU) |
149. Maxim Surkov (SPb br of NRU HSE) |
150. Mikhail Savrasov (SPb br of NRU HSE) |
151. Peter Surkov (SPb br of NRU HSE) |
152. Vladislav Nosivskoy (SPb br of NRU HSE) |
153. Farkhod Khakimiyon (Innopolis U) |
154. Ildar Yalalov (Innopolis U) |
155. Nikolay Gaivoronskiy (Innopolis U) |
156. Alina Murashova (Yandex) |
157. Ivan Smirnov (Yandex) |
158. Marina Maximova (Yandex) |
159. Maxim Akhmedov (Yandex) |
160. Lera Pavlenko (AIM Tech) |
161. Nastya Kheruvimova (AIM Tech) |
162. Atharva Nagarkar (University of Central Florida) |
163. Glenn Martin (University of Central Florida) |
164. Jacob Magnuson (University of Central Florida) |
165. Sharon Gabriel Barak (University of Central Florida) |
166. Aimurat Mambetniyazov (Kazakh NU) |
167. Mukhit Dauirkhan (Kazakh NU) |
168. Nurkassym Abilov (Kazakh NU) |
169. Torezhan Botakanov (Kazakh NU) |
170. Alikhan Zimanov (KAIST) |
171. Temirkhan Zimanov (KAIST) |
172. Aaron Lamoreaux (University of Texas at Austin) |
173. Aditya Durvasula (University of Texas at Austin) |
174. Viraj Maddur (University of Texas at Austin) |
175. Lihan Fei (Xi'an Jiaotong University) |
176. Yeyuan Chen (Xi'an Jiaotong University) |
177. Zhikun Wang (Xi'an Jiaotong University) |
178. Dzhordano Chernozhukov (Baltic FU) |
179. Margarita Shunina (Baltic FU) |
180. Anton Tsypko (UC Berkeley) |
181. Andrey Genze (National Physics Mathematical School) |
182. Kuanyshbay Aibar (National Physics Mathematical School) |
183. Narkhan Kamzabek (National Physics Mathematical School) |
184. Parasat Kyzyrkanov (National Physics Mathematical School) |
185. Timur Ratnikov (National Physics Mathematical School) |
186. Denis Shitov (Huawei) |
187. Paul Shaburov (Botan Investments) |