1. Martin Širokov (Tartu U) |
2. Oliver Nisumaa (Tartu U) |
3. Tähvend Uustalu (Tartu U) |
4. Guntis Arnicans (Latvia U) |
5. Ingus Pretkalniņš (Latvia U) |
6. Peteris Pakalns (Latvia U) |
7. Vladislavs Klevickis (Latvia U) |
8. Mantas Kryževičius (Vilnius U) |
9. Vladas Tumasonis (Vilnius U) |
10. Žygimantas Remeika (Vilnius U) |
11. Dawid Jamka (Warsaw U) |
12. Jakub Boguta (Warsaw U) |
13. Jan Tabaszewski (Warsaw U) |
14. Konrad Paluszek (Warsaw U) |
15. Maciej Hołubowicz (Warsaw U) |
16. Mateusz Radecki (Warsaw U) |
17. Bekzat Tilekbay (South Korea) |
18. Jaehyun Koo (South Korea) |
19. Jinpyo Kim (South Korea) |
20. Minkyu Jo (South Korea) |
21. Sangsoo Park (South Korea) |
22. Suchan Park (South Korea) |
23. Temirkhan Zimanov (South Korea) |
24. Alexandru Ionita (UAIC) |
25. Cristian Vintur (UAIC) |
26. Valeriu Motroi (UAIC) |
27. Anatolii Maksimov (SPb SU) |
28. Camille Ninalalov (SPb SU) |
29. Dmitry Belichenko (SPb SU) |
30. Ivan Bochkov (SPb SU) |
31. Mikhail Ivanov (SPb SU) |
32. Natalia Smirnova (SPb SU) |
33. Nikita Bykov (SPb SU) |
34. Nikita Gaevoy (SPb SU) |
35. Pavel Gubkin (SPb SU) |
36. Semen Petrov (SPb SU) |
37. Semyon Mekumyanov (SPb SU) |
38. Vladimir Evmenov (SPb SU) |
39. Vladislav Makarov (SPb SU) |
40. Vyacheslav Panasovets (SPb SU) |
41. Aleksandra Drozdova (SPb ITMO University) |
42. Andrew Stankevich (SPb ITMO University) |
43. Arsenii Kirillov (SPb ITMO University) |
44. Dmitry Sayutin (SPb ITMO University) |
45. Ilya Poduremennykh (SPb ITMO University) |
46. Mikhail Putilin (SPb ITMO University) |
47. Nikolay Budin (SPb ITMO University) |
48. Ramazan Rakhmatullin (SPb ITMO University) |
49. Roman Korobkov (SPb ITMO University) |
50. Stanislav Naumov (SPb ITMO University) |
51. Alexander Golovanov (MIPT) |
52. Andrey Sergunin (MIPT) |
53. Evgenii Belykh (MIPT) |
54. Ilia Stepanov (MIPT) |
55. Maksym Machula (MIPT) |
56. Mikhail Tikhomirov (MIPT) |
57. Oleksandr Kulkov (MIPT) |
58. Adilbek Dalabaev (Saratov SU) |
59. Egor Romashchenko (Saratov SU) |
60. Ivan Androsov (Saratov SU) |
61. Maksim Mescheryakov (Saratov SU) |
62. Roman Glazov (Saratov SU) |
63. Vladimir Petrov (Saratov SU) |
64. Alexander Mullabaev (Ural FU) |
65. Alexey Chizhov (Ural FU) |
66. Igor Abalymov (Ural FU) |
67. Ilya Usmanov (Ural FU) |
68. Ivan Kogut (Ural FU) |
69. Kirill Reshke (Ural FU) |
70. Mikhail Rubinchik (Ural FU) |
71. Nikolay Permyakov (Ural FU) |
72. Oleg Merkurev (Ural FU) |
73. Semjon Trifochkin (Ural FU) |
74. Valentin Zuev (Ural FU) |
75. Vladimir Leskov (Ural FU) |
76. Alexander Kernozhitsky (Belarusian SU) |
77. Alexey Rak (Belarusian SU) |
78. Boris Serenkov (Belarusian SU) |
79. Daniil Melnichenka (Belarusian SU) |
80. Denis Kim (Belarusian SU) |
81. Fedor Korobeinikov (Belarusian SU) |
82. Ivan Lukyanov (Belarusian SU) |
83. Kirill Gulin (Belarusian SU) |
84. Kotov Vladimir (Belarusian SU) |
85. Yahor Dubovik (Belarusian SU) |
86. Aleksey Ropan (Belarusian SUIR) |
87. Dmitry Rozhkov (Belarusian SUIR) |
88. Vlad Mosko (Belarusian SUIR) |
89. Yury Shilyaev (Belarusian SUIR) |
90. Nikita Mikhailov (Moscow AI) |
91. Oleg Zimakov (Moscow AI) |
92. Serhii Horielyshev (Moscow AI) |
93. Daniil Bespalov (Petrozavodsk SU) |
94. Dmitry Chernyshev (Petrozavodsk SU) |
95. Dmitry Evstafeev (Petrozavodsk SU) |
96. Natasha Fedulina (Petrozavodsk SU) |
97. Oleg Nikolaev (Petrozavodsk SU) |
98. Olga Masaeva (Petrozavodsk SU) |
99. Roman Soshkin (Petrozavodsk SU) |
100. Sergey Doroshin (Petrozavodsk SU) |
101. Sergey Titov (Petrozavodsk SU) |
102. Tima Remeslennikov (Petrozavodsk SU) |
103. Vladimir Kuznetsov (Petrozavodsk SU) |
104. Vladislav Klimenko (Petrozavodsk SU) |
105. Alan Amanov (Kazakh-British TU) |
106. Albert Zhumashev (Kazakh-British TU) |
107. Alikhan Okas (Kazakh-British TU) |
108. Nurlan Zhusupov (Kazakh-British TU) |
109. Nurlybek Aimagambetov (Kazakh-British TU) |
110. Zharaskhan Aman (Kazakh-British TU) |
111. Anton Mokrousov (Novosibirsk SU) |
112. Artem Plyusnin (Novosibirsk SU) |
113. Vladimir Arkhipov (Novosibirsk SU) |
114. Askhat Sakhabiev (Higher School of Economics) |
115. Askhat Sakhabiev (Higher School of Economics) |
116. Daniil Nikolenko (Higher School of Economics) |
117. Gleb Evstropov (Higher School of Economics) |
118. Philip Gribov (Higher School of Economics) |
119. Grigory Reznikov (Moscow SU CMC) |
120. Vlad Makeev (Moscow SU CMC) |
121. Andrei Kalendarov (Moscow SU MM) |
122. Egor Chunaev (Moscow SU MM) |
123. Mikhail Ipatov (Moscow SU MM) |
124. Mikhail Koshelev (Moscow SU MM) |
125. Snark ★ (Moscow SU MM) |
126. Artem Ilikaev (Kazan FU) |
127. Maksim Yagafarov (Kazan FU) |
128. Ruslan Kapralov (Kazan FU) |
129. Marina Vasilenko (South Ural SU) |
130. Mikhail Evgenev (South Ural SU) |
131. Vladislav Kulbachniy (South Ural SU) |
132. Artem Vasilyev (Guest) |
133. Boris Minaev (Guest) |
134. Felipe Abella (Guest) |
135. Gennady Korotkevich (Guest) |
136. Guest ★ (Guest) |
137. Guest ★ (Guest) |
138. Guest ★ (Guest) |
139. Guest ★ (Guest) |
140. Guest ★ (Guest) |
141. Guest ★ (Guest) |
142. Guest ★ (Guest) |
143. Guest ★ (Guest) |
144. Guest ★ (Guest) |
145. Guest ★ (Guest) |
146. Guest ★ (Guest) |
147. Guest ★ (Guest) |
148. Guest ★ (Guest) |
149. Guest ★ (Guest) |
150. Guest ★ (Guest) |
151. Ilya Kornakov (Guest) |
152. Ilya Zban (Guest) |
153. Ivan Belonogov (Guest) |
154. Pavel Kunyavsky (Guest) |
155. Pavel Mavrin (Guest) |
156. Petr Mitrichev (Guest) |
157. Alexander Shekhovtsov (SCH_Moscow AESC) |
158. Egor Lifar (SCH_Moscow AESC) |
159. Vladimir Romanov (SCH_Moscow AESC) |
160. Dastan Iyembergen (Nazarbayev University) |
161. Rassul Khassen (Nazarbayev University) |
162. Saddam Asmatullayev (Nazarbayev University) |
163. Aleksandr Yegorov (Izhevsk STU) |
164. Ilya Zylev (Izhevsk STU) |
165. Rustam Musin (Izhevsk STU) |
166. Alex Danilyuk (NNSU) |
167. Alexander Krapivin (NNSU) |
168. Maksim Emelin (NNSU) |
169. Nikolay Kalinin (NNSU) |
170. Valeria Ryabchikova (NNSU) |
171. Abay Baimukanov (IITU) |
172. Aibar Kuanyshbay (IITU) |
173. Batyr Sardarbekov (IITU) |
174. Dinmukhamed Shormankhan (IITU) |
175. Temirlan Satylkhanov (IITU) |
176. Zakarin Daniyar (IITU) |
177. Alexey Kostyukov (Moscow PEI) |
178. Andrey Efanov (Moscow PEI) |
179. Dinaf Rakipov (Moscow PEI) |
180. Ekaterina Kuzina (Moscow PEI) |
181. Ivan Shandybin (Moscow PEI) |
182. Maria Tutova (Moscow PEI) |
183. Nikolay Loginov (Moscow PEI) |
184. Sergey Ivliev (Moscow PEI) |
185. Vadim Kuular (Moscow PEI) |
186. Alexander Morozov (SCH_Kazan+Spb) |
187. Ildar Gainullin (SCH_Kazan+Spb) |
188. Niyaz Nigmatullin (SCH_Kazan+Spb) |
189. Alexander Gilyazetdinov (Tyumen IU) |
190. Anna Borovkova (Tyumen IU) |
191. Evgenii Artemov (Tyumen IU) |
192. Lyudmila Senkevich (Tyumen IU) |
193. Aleksandr Fedorov (SPb br of NRU HSE) |
194. Anton Ermilov (SPb br of NRU HSE) |
195. Igor Labutin (SPb br of NRU HSE) |
196. Aleksey Salmin (Yandex) |
197. Alexander Davljatov (Yandex) |
198. Alina Murashova (Yandex) |
199. Ivan Smirnov (Yandex) |
200. Julia Krivova (Yandex) |
201. Lida Perovskaya (Yandex) |
202. Maxim Akhmedov (Yandex) |
203. Oleg Mokhov (Yandex) |
204. Pavel Semenov (Yandex) |
205. Sergey Chernyshev (Yandex) |
206. Aleksei Safronov (AIM Tech) |
207. Alexey Dmitriev (AIM Tech) |
208. Anastasia Sokolova (AIM Tech) |
209. Bogoljubova Anastasia (AIM Tech) |