1. Martin Širokov (Tartu U)
2. Oliver Nisumaa (Tartu U)
3. Tähvend Uustalu (Tartu U)
4. Ingus Pretkalniņš (Latvia U)
5. Peteris Pakalns (Latvia U)
6. Vladislavs Klevickis (Latvia U)
7. Mantas Kryževičius (Vilnius U)
8. Žygimantas Remeika (Vilnius U)
9. Dawid Jamka (Warsaw U)
10. Jakub Boguta (Warsaw U)
11. Jan Tabaszewski (Warsaw U)
12. Maciej Hołubowicz (Warsaw U)
13. Mateusz Radecki (Warsaw U)
14. Bekzat Tilekbay (South Korea)
15. Jaehyun Koo (South Korea)
16. Jinpyo Kim (South Korea)
17. Minkyu Jo (South Korea)
18. Sangsoo Park (South Korea)
19. Suchan Park (South Korea)
20. Temirkhan Zimanov (South Korea)
21. Alexandru Ionita (UAIC)
22. Cristian Vintur (UAIC)
23. Valeriu Motroi (UAIC)
24. Anatolii Maksimov (SPb SU)
25. Camille Ninalalov (SPb SU)
26. Dmitry Belichenko (SPb SU)
27. Mikhail Ivanov (SPb SU)
28. Natalia Smirnova (SPb SU)
29. Nikita Bykov (SPb SU)
30. Pavel Gubkin (SPb SU)
31. Semen Petrov (SPb SU)
32. Semyon Mekumyanov (SPb SU)
33. Vladimir Evmenov (SPb SU)
34. Vyacheslav Panasovets (SPb SU)
35. Dmitry Sayutin (SPb ITMO University)
36. Ilya Poduremennykh (SPb ITMO University)
37. Mikhail Putilin (SPb ITMO University)
38. Nikolay Budin (SPb ITMO University)
39. Ramazan Rakhmatullin (SPb ITMO University)
40. Roman Korobkov (SPb ITMO University)
41. Stanislav Naumov (SPb ITMO University)
42. Alexander Golovanov (MIPT)
43. Andrey Sergunin (MIPT)
44. Evgenii Belykh (MIPT)
45. Ivan Androsov (Saratov SU)
46. Vladimir Petrov (Saratov SU)
47. Alexander Mullabaev (Ural FU)
48. Alexey Chizhov (Ural FU)
49. Ivan Kogut (Ural FU)
50. Kirill Reshke (Ural FU)
51. Nikolay Permyakov (Ural FU)
52. Oleg Merkurev (Ural FU)
53. Semjon Trifochkin (Ural FU)
54. Valentin Zuev (Ural FU)
55. Vladimir Leskov (Ural FU)
56. Alexey Rak (Belarusian SU)
57. Boris Serenkov (Belarusian SU)
58. Daniil Melnichenka (Belarusian SU)
59. Denis Kim (Belarusian SU)
60. Fedor Korobeinikov (Belarusian SU)
61. Ivan Lukyanov (Belarusian SU)
62. Kirill Gulin (Belarusian SU)
63. Dmitry Rozhkov (Belarusian SUIR)
64. Yury Shilyaev (Belarusian SUIR)
65. Nikita Mikhailov (Moscow AI)
66. Oleg Zimakov (Moscow AI)
67. Serhii Horielyshev (Moscow AI)
68. Dmitry Chernyshev (Petrozavodsk SU)
69. Dmitry Evstafeev (Petrozavodsk SU)
70. Sergey Titov (Petrozavodsk SU)
71. Tima Remeslennikov (Petrozavodsk SU)
72. Alan Amanov (Kazakh-British TU)
73. Albert Zhumashev (Kazakh-British TU)
74. Alikhan Okas (Kazakh-British TU)
75. Anton Mokrousov (Novosibirsk SU)
76. Artem Plyusnin (Novosibirsk SU)
77. Askhat Sakhabiev (Higher School of Economics)
78. Daniil Nikolenko (Higher School of Economics)
79. Philip Gribov (Higher School of Economics)
80. Grigory Reznikov (Moscow SU CMC)
81. Andrei Kalendarov (Moscow SU MM)
82. Mikhail Koshelev (Moscow SU MM)
83. Marina Vasilenko (South Ural SU)
84. Mikhail Evgenev (South Ural SU)
85. Vladislav Kulbachniy (South Ural SU)
86. Alexander Shekhovtsov (SCH_Moscow AESC)
87. Egor Lifar (SCH_Moscow AESC)
88. Vladimir Romanov (SCH_Moscow AESC)
89. Dastan Iyembergen (Nazarbayev University)
90. Rassul Khassen (Nazarbayev University)
91. Saddam Asmatullayev (Nazarbayev University)
92. Rustam Musin (Izhevsk STU)
93. Alex Danilyuk (NNSU)
94. Nikolay Kalinin (NNSU)
95. Alexey Kostyukov (Moscow PEI)
96. Andrey Efanov (Moscow PEI)
97. Dinaf Rakipov (Moscow PEI)
98. Ekaterina Kuzina (Moscow PEI)
99. Ivan Shandybin (Moscow PEI)
100. Maria Tutova (Moscow PEI)
101. Nikolay Loginov (Moscow PEI)
102. Sergey Ivliev (Moscow PEI)
103. Vadim Kuular (Moscow PEI)
104. Alexander Morozov (SCH_Kazan+Spb)
105. Ildar Gainullin (SCH_Kazan+Spb)